О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 13/86 "О бюджете поселков и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 7 августа 2024 года № 18/127
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года под №13/86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191706) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 584 211 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89 234 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 484 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 494 493 тысяч тенге;
2) затраты – 594 854 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 643 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 643 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 643 тысяч тенге";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 659 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 223 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 179 072 тысяч тенге;
2) затраты – 181 716 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 тысяч тенге";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 13/86 "2024-2026 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 18/127 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13/86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191706 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 584 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 89 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 484 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 494 493 мың теңге;
2) шығындар – 594 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 643 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 643 мың теңге";
2) 2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 179 072 мың теңге;
2) шығындар 181 716 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 мың теңге";

13) приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Беккожин
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 7 августа 2024 года №18/127
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 26 декабря 2023 год №13/86
Бюджет поселка Жаңаарқа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин
2024 жылғы 7 тамыздағы №18/127
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13/86
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

272
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
272
15
Трансферты
57
1
Трансферты
57
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
57
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
57
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
V.Дефицит (профицит) бюджета
-57
VІ.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
57
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
57
Приложение 3 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 7 августа 2024 года №18/127
Приложение 7 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 26 декабря 2023 год №13/86
Бюджет Актубекского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

272
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
272
15
Трансферттер
57
1
Трансферттер
57
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
57
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
57
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-57
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
57
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
57
2024 жылғы 7 тамыздағы №18/127
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 3 қосымша
2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13/86
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 7 қосымша
2024 жылға арналған Ақтүбек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер