О внесении изменений в решение XІII сессии Улытауского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 101 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 31 мая 2024 года № 126
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №101 следующие изменения: пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 319 454 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 317 158 тысяч тенге;
2) затраты – 330 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 867 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 867 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 910 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 564 460 тысяч тенге;
2) затраты – 615 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 568 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 568 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы XІII сессиясының "2024-2026 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 126 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №101 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 319 454 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 317 158 мың теңге;
2) шығындар – 330 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13867 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13867 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 586 910 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 564 460 мың теңге;
2) шығындар – 615 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28568 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Улытауского районного маслихата А. Құрмансейітов
Приложение 1
к решению XVIII сессии
Улытауского районного маслихата №126
от 31 мая 2024 года
Приложение 1
к решению внеочередной XIII сессии
Улытауского районного маслихата №101

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Құрмансейітов
Ұлытау аудандық
мәслихатының XVIII сессиясының
2024 жылғы 31 мамырдағы
№126 шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
кезектен тыс XIII сессиясының