О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием на 2024-2025 учебный год
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 12 июля 2024 года № 340
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 приказа Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим или послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 учебные годы" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2024-2025 учебный год по группам образовательных программ согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2024-2025 учебный год по квоте согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD в организациях высшего и (или) послевузовского образования на 2024-2025 учебный год согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.

2024-2025 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 12 шiлдедегi № 340 бұйрығы
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 118 бұйрығының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2024 - 2025 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2024 - 2025 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді квота бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2024 - 2025 оқу жылына жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында PhD докторларын даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

193
22
21
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
D001 - Педагогика и психология
6
1
Акционерное общество "Академия логистики и транспорта"
1
Частное учреждение "Карагандинский университет Казпотребсоюза"
D005 - Подготовка педагогов физической культуры
3
D011 - Подготовка педагогов физики
5
D012 - Подготовка педагогов информатики
4
1
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
D015 - Подготовка педагогов географии
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
D017 - Подготовка педагогов казахского языка и литературы
7
1
Частное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно-Казахстанский инновационно-технологический университет"
D018 - Подготовка педагогов русского языка и литературы
17
1
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет имени Халела Досмухамедова"
D019 - Подготовка педагогов иностранного языка
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет имени Халела Досмухамедова"
1
Частное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно-Казахстанский инновационно-технологический университет"
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
D020 - Подготовка кадров по социальной педагогике и самопознанию
10
D050 - Философия и этика
14
1
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D051 - Религия и теология
12
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D052 - Исламоведение
5
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D053 - История
12
5
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт истории и этнологии имени Ч.Ч. Валиханова"
1
Частное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно-Казахстанский инновационно-технологический университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы""
1
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет Ш. Уалиханова"
D153 - Археология и этнология
10
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт археологии имени А.Х. Маргулана"
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
D054 - Тюркология
6
D055 - Востоковедение
15
5
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт востоковедения имени Р.Б. Сулейменова"
1
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
D056 - Переводческое дело, синхронный перевод
10
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт зоологии"
D057 - Лингвистика
16
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт языкознания имени А. Байтурсынова"
1
Учреждение образования "Алматы Менеджмент Университет"
D058 - Литература
20
3
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт литературы и искусства имени М.О. Ауэзова"
D059 - Иностранная филология
12
D060 - Филология
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати"
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт языкознания имени А. Байтурсынова"
1
Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
D061 - Социология
15
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D062 - Культурология
9
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
D063 - Политология и конфликтология
15
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
1
Некоммерческое акционерное общество "Западно–Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
D064 - Международные отношения
7
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
D065 - Регионоведение
14
D066 - Психология
8
1
Акционерное общество "Академия гражданской авиации"
D067 - Журналистика и репортерское дело
10
1
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
1
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
D069 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
5
D070 - Экономика
15
6
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
2
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности"
D071 - Государственное и местное управление
10
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы""
D072 - Менеджмент и управление
8
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
1
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности""
D073 - Аудит и налогообложение
4
D074 - Финансы, банковское и страховое дело
6
D075 - Маркетинг и реклама
4
D078 - Право
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
2
Акционерное общество "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
D080 - Биология
22
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский Национальный медицинский университет имени С.Д.Асфендиярова"
1
Акционерное общество "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт генетики и физиологии"
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт зоологии"
D081 - Генетика
10
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт биологии и биотехнологии растений"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт генетики и физиологии"
D082 - Биотехнология
12
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "НПЦ микробиологии и вирусологии"
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт биологии и биотехнологии растений"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт молекулярной биологии и биохимии им. М.А. Айтхожина"
D083 - Геоботаника
15
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет"
D084 - География
10
1
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности""
D085 - Гидрология
15
1
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности""
D086 - Метеорология
10
D087 - Технология охраны окружающей среды
10
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы"
1
ТОО "Центрально-Азиатский Региональный гляциологический Центр категории 2 под эгидой ЮНЕСКО"
1
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности"
D089 - Химия
12
D090 - Физика
20
1
Акционерное общество "Академия гражданской авиации"
1
Учреждение "Международный Таразский инновационный институт имени Шерхана Муртазы"
D092 - Математика и статистика
16
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования"
D093 - Механика
10
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени академика У.А. Джолдасбекова"
D094 - Информационные технологии
15
1
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D095 - Информационная безопасность
17
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
1
Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
D096 - Коммуникации и коммуникационные технологии
8
D097 - Химическая инженерия и процессы
16
D098 - Теплоэнергетика
18
D099 - Энергетика и электротехника
11
1
Частное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно-Казахстанский инновационно-технологический университет"
D100 - Автоматизация и управление
17
D101 - Материаловедение и технология новых материалов
4
D102 - Робототехника и мехатроника
10
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени академика У.А. Джолдасбекова"
D107 - Космическая инженерия
7
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени академика У.А. Джолдасбекова"
D108 - Наноматериалы и нанотехнологии
13
D123 - Геодезия
12
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
1
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
D128 – Землеустройство
9
D130 - Стандартизация, сертификация и метрология (по отраслям)
5
D134 - Рыбное хозяйство
8
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
D142 - Социальная работа
7
1
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
1
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
D143 - Туризм
2
D145 - Ресторанное дело и гостиничный бизнес
2
D148 - Логистика по отраслям
5
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет международного бизнеса имени К.Сагадиева"
D195 - Криптология
3
Всего

193
22
21
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы "
D001 - Педагогика және психология
6
1
"Логистика және көлік академиясы" акционерлік қоғамы
1
"Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті" жеке меншік мекемесі
D005 - Дене шынықтыру педагогтерін даярлау
3
D011 - Физика педагогтерін даярлау
5
D012 - Информатика педагогтерін даярлау
4
1
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
D015 - География педагогтерін даярлау
10
1
"Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D017 - Қазақ тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
7
1
"Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті" жеке меншік жоғары кәсіби білім беру мекемесі
D018 - Орыс тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
17
1
"Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D019 - Шет тілі педагогтерін даярлау
10
1
"Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университет" жеке меншік жоғары кәсіби білім беру мекемесі
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D020 - Әлеуметтік педагогика бойынша кадрларды даярлау
10
D050 - Философия және әдеп
14
1
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті" мекемесі
2
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D051 - Дінтану және теология
12
1
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D052 - Исламтану
5
1
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D053 - Тарих
12
5
"Ш. Уәлиханов атындығы Тарих және этнология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті" жеке меншік жоғары кәсіби білім беру мекемесі
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D153 - Археология және этнология
10
2
"Ә.Х. Марғұлан атындағы Археология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D054 - Түркітану
6
D055 - Шығыстану
15
5
"Р.Б.Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
D056 - Аударма ісі, ілеспе аударма
10
1
"Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
D057 - Лингвистика
16
2
"А.Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Алматы менеджмент университеті" білім беру мекемесі
D058 - Әдебиет
20
3
"М.О.Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D059 - Шетел филологиясы
12
D060 - Филология
10
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
2
"А.Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D061 - Әлеуметтану
15
2
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D062 - Мәдениеттану
9
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D063 - Саясаттану және конфликтология
15
2
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D064 - Халықаралық қатынастар
7
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D065 - Аймақтану
14
D066 - Психология
8
1
"Азаматтық авиация академиясы" Акционерлік қоғамы
D067 - Журналистика және репортерлық іс
10
1
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті" мекемесі
1
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
D069 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
5
D070 - Экономика
15
6
"Экономика институты" шаурашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D071 - Мемлекеттік және жергілікті басқару
10
4
"Экономика институты" шаурашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D072 - Менеджмент және басқару
8
4
"Экономика институты" шаурашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D073 - Аудит және салық салу
4
D074 - Қаржы, банктік және сақтандыру ісі
6
D075 - Маркетинг және жарнама
4
D078 - Құқық
10
1
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
2
"Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы
D080 - Биология
22
1
"С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы
4
"Генетика және физиология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
4
"Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
D081 - Генетика
10
1
"Өсімдіктердің биологиясы және биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Генетика және физиология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D082 - Биотехнология
12
3
"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
3
"Өсімдіктердің биологиясы және биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.А.Айтхожин атындағы молекулярлық биология жәнебиохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D083 - Геоботаника
15
1
"Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D084 - География
10
1
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D085 - Гидрология
15
1
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D086 - Метеорология
10
D087 - Қоршаған ортаны қорғау технологиясы
10
1
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Орта-Азия аймақтық гляциологиялық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D089 - Химия
12
D090 - Физика
20
1
"Азаматтық авиация академиясы" Акционерлік қоғамы
1
"Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институты" мекемесі
D092 - Математика және статистика
16
1
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"Сейсмологиялық байқау және зерттеулер ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4
"Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D093 - Механика
10
3
"Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D094 - Ақпараттық технологиялар
15
1
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті" мекемесі
1
"Ақпараттық және есептеу технологиялары институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D095 - Ақпараттық қауіпсіздік
17
1
"Сейсмологиялық байқау және зерттеулер ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D096 - Коммуникация және коммуникациялық технологиялар
8
D097 - Химиялық инженерия және процесстер
16
D098 - Жылу энергетикасы
18
D099 - Энергетика және электр техникасы
11
1
"Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті" жеке меншік жоғары кәсіби білім беру мекемесі
D100 - Автоматтандыру және басқару
17
D101 - Материалтану және жаңа материалдар технологиясы
4
D102 - Роботты техника және мехатроника
10
3
"Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D107 -Ғарыштық инженерия
7
1
"Сейсмологиялық байқау және зерттеулер ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2
"Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D108 - Наноматериалдар және нанотехнологиялар
13
D123 - Геодезия
12
1
"Сейсмологиялық байқау және зерттеулер ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D128 – Жерге орналастыру
9
D130 - Стандарттау, сертификаттау және метрология (сала бойынша)
5
D134 - Балық шаруашылығы
8
1
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D142 - Әлеуметтік жұмыс
7
1
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
1
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D143 - Туризм
2
D145 - Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі
2
D148 - Логистика (сала бойынша)
5
1
"К. Сағадиев атындағы Халықаралық Бизнес Университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D195 - Криптология
3
Барлығы