Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата области Жетісу от 22 января 2024 года № 22
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", предложением республиканского государственного учереждения "Территориальная инспекция по области Жетісу Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 января 2024 года акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 22 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 12 қаңтардағы ұсынысына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях хояйствующих субъектов области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата области Жетісу от 2 февраля 2023 года № 30 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстың шаруашылық жүргізуші субъектілерінің аумақтарында карантиндік режим енгізіле отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 30 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5023,943
1030,143
Горчак ползучий (розовый) – Acroptilon repens D. С.
Повилика (Cūscuta)
Бактериальный ожог плодовых культур — (Erwinia amylovora.)
Амброзия полыннолистная (Ambrósia artemisiifólia)
Южноамериканская томатная моль (Tuta absoluta)
Калифорнийская щитовка - (Quadraspidiotus perniciosus)

5023,943
1030,143
Жатаған у кекіре (қызғылт) – (Acroptilon repens D. С.)
Арам сояу - (Cūscuta)
Жеміс ағаштарының бактериалық күйігі - (Erwinia amylovora)
Жусан жапырақты ойраншөп - (Ambrósia artemisiifólia)
Оңтүстік америкалық қызанақ күйесі (Tuta absoluta)
Калифорниялық қалқаншалы сымыры - (Quadraspidiotus perniciosus)