О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 12 января 2024 года № 15-90.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 306 172 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 76 165 тысяч тенге;
поступления трансфертов 230 007 тысяч тенге;
2) затраты 348 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 42 436 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 42 436 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 42 436 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 11.10.2024 № 26-157 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 200 827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 110 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов 90 039 тысяч тенге;
2) затраты 294 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 93 803 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 93 803 тысячи тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 15-90 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 306 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 76 165 мың теңге;
трансферттер түсімі 230 007 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 348 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 42 436 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 42 436 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 42 436 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 11.10.2024 № 26-157 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 200 827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 110 788 мың теңге;
трансферттер түсімі 90 039 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 294 630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 93 803 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 93 803 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 93 803 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 11.10.2024 № 26-157 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 93 803 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 11.10.2024 № 26-157 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан