О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-59 "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 4 апреля 2024 года № 16-82
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 11-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192118) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 6 651 309 тысяч тенге:
налоговые поступления 987 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29 253 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 592 607 тысяч тенге;
2)затраты 6 734 096 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 205 828 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 207 384 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 556 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 16-82 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2026 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192118 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 6 651 309 мың теңге:
салықтық түсімдер 987 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 253 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 900 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 592 607 мың теңге;
2)шығындар 6 734 096 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 205 828 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 207 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 556 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 288 615 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 288 615 тысяч тенге:
поступление займов 207 384 тысяч тенге;
погашение займов 30 124 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 111 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно исполняющий полномочия председателя городского маслихата М. Ботантаев

5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 288 615 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 288 615 мың теңге:
қарыздар түсімі 207 384 мың теңге;
қарыздарды өтеу 30 124 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 111 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасының өкілеттігін уақытша атқарушы М. Ботантаев

40 848
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 772
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 336
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
133 953
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15 380
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15 380
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 095
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 834
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 360
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
80 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 554
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 347
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 070 604
1
Жилищное хозяйство
862 241
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
391 994
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
311 067
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80 927
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
470 247
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
470 247
2
Коммунальное хозяйство

40 848
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 772
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 336
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
133 953
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15 380
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15 380
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 095
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 095
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 834
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 360
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
80 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 554
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 347
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 070 604
1
Тұрғын үй шаруашылығы
862 241
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
391 994
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
311 067
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
80 927
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
470 247
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
470 247
2
Коммуналдық шаруашылық