О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-59 "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 19 сентября 2024 года № 21-96
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 11-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192118) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 7 084 227 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 119 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 253 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 925 536 тысяч тенге;
2)затраты 7 167 014 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1 765 780 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 1 767 336 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 556 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 848 567 тысяч тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 21-96 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2026 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192118 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 7 084 227 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 119 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 253 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 400 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 925 536 мың теңге;
2)шығындар 7 167 014 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1 765 780 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 1 767 336 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 556 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 848 567 мың теңге;

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 848 567 тысяч тенге:
поступление займов 1 767 336 тысяч тенге;
погашение займов 30 124 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 111 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя Текелийского городского маслихата М. Ботантаев

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 848 567 мың теңге:
қарыздар түсімі 1 767 336 мың теңге;
қарыздарды өтеу 30 124 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 111 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты төрағасының
уақытша міндетін атқарушы М. Ботантаев

683
006
Оказание жилищной помощи
3 679
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 277
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 772
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 336
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
153 953
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
14 233
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
14 233
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
168 096
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
163 096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 360
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
84 501
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
13 554
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 347
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 357 458
1
Жилищное хозяйство
1 065 166
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
632 115
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
311 067
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
86 439
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
234 609
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

683
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 679
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 277
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 772
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 336
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
153 953
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 233
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
14 233
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
168 096
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
163 096
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 360
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
84 501
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 554
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 347
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 357 458
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 065 166
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
632 115
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
311 067
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
86 439
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
234 609
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі