О бюджете сельского округа города Текели на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 27 декабря 2024 года № 27-125.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 47 544 тысячи тенге:
налоговые поступления 5 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42253 тысяч тенге;
2) затраты 47 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяча тенге:
бюджетные кредиты 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 тысячи тенге;

Текелі қаласының ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-125 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 253 мың теңге;
2) шығындар 47 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 тысячи тенге:
поступление займов 0 тысячи тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Текели области Жетісу от 18.02.2025 № 29-131 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 18.02.2025 № 29-131 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев