О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 22-98 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2024-2026 годы"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 3 декабря 2024 года № 44-190
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 22-98 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 50 325 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 645 тысяч тенге;
2) затраты 51 554 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 229 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 229 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Арасанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 47 639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 630 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 009 тысяч тенге;
2) затраты 50 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 531 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 531 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 531 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет Б. Сырттановского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-98 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 44-190 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-98 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 325 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 43 645 мың теңге;
2) шығындар 51 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 229 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 229 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Арасан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 639 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 630 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 39 009 мың теңге;
2) шығындар 50 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 531 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 531 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Б. Сырттанов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 377 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 377 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 377 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 37, 40, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решениию.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 377 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 377 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 377 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 37, 40, 46, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.