О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 19-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2024-2026 годы"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 7 июня 2024 года № 32-1
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 19-1 следующие изменения:
пункты 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 161 015 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 72 493 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 88 522 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 189 339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 19-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 32-1 шешімі
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Ырғайты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 161 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 72 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 88 522 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 189 339 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 324 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 324 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 324 тысяч тенге.";
2. Приложения 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 5 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е. Каримов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 324 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 324 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 13 -қосымшасы тиісінше осы шешімнің 5 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Е. Каримов