Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Ескельдинского района
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 14 марта 2024 года № 83
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескелді ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 83 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" №306 бұйрығына сәйкес Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Ескельдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ескельдинского района
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ахметов Е.
Приложение к постановлению Акимата Ескельдинского района от "___" _______ 2024 года № _____
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Ескельдинского района
Адрес жилого дома
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ескелді ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ескелді ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Ахметов
Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 ж. "____"_______________ №___қаулысына қосымша
Ескелді ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Тұрғын үйдің мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1