О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 25 декабря 2023 года № 17-65 "О бюджете Коксуского района на 2024-2026 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 28 ноября 2024 года № 34-138
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 17-65 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191407), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 5 283 427 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 743 808 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49 905 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 32 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 457 479 тысяч тенге;
2) затраты 6 699 972 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 252 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 339 253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 86 355 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 669 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 669 443 тысячи тенге, в том числе:

Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-65 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 34-138 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191407 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 283 427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 743 808 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49 905 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 32 235 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 457 479 мың теңге;
2) шығындар 6 699 972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 252 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 339 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 86 355 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 669 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 669 443 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 1 450 710 тысяч тенге;
погашение займов 86 653 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 305 386 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя маслихата Коксуского района Досымбеков А.
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 28 ноября 2024 года № 34-138

қарыздар түсімі 1 450 710 мың теңге;
қарыздарды өтеу 86 653 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 305 386 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасының
міндетін уақытша атқарушы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 34-138 шешіміне қосымша

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 163
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 163
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
540 204
1
Социальное обеспечение
106 638
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 638
005
Государственная адресная социальная помощь
106 638
2
Социальная помощь
343 183
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
343 183
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 077
006
Оказание жилищной помощи
929
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 838
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 992
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118 889
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
149 458
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 383
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 359
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 932
021
Капитальные расходы государственного органа
1 113
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 554
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 425
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 300
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 163
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 163
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
540 204
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
106 638
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 638
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
106 638
2
Әлеуметтiк көмек
343 183
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
343 183
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 077
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
929
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 838
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 992
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
118 889
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
149 458
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 383
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 958
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 359
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 932
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 113
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 554
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 425
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 300
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық