О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2025-2027 годы
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 декабря 2024 года № 8-36-149.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 752 551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 752 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 тысячи тенге;
2) затраты 1 197 664 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 445 113 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 445 113 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 445 113 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12.02.2025 № 8-39-166 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 44 402 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 041 тысяча тенге;
2) затраты 48 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 001 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 001 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-149 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 752 551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 752 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 мың теңге;
2) шығындар 1 197 664 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 445 113 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 445 113 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 445 113 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 12.02.2025 № 8-39-166 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 041 мың теңге;
2) шығындар 48 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 001 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 4 001 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12.02.2025 № 8-39-166 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Атамекенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 123 510 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 100 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления 18 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 5 058 тысяч тенге;
2) затраты 189 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 66 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 66 290 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 66 290 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12.02.2025 № 8-39-166 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 96 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 501 тысяча тенге;
2) затраты 129 463 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 003 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 33 003 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12.02.2025 № 8-39-166 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 001 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 12.02.2025 № 8-39-166 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025-2027 жылдарға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 123 510 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 100 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 058 мың теңге;
2) шығындар 189 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 66 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 66 290 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 66 290 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 12.02.2025 № 8-39-166 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025-2027 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 33 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 501 мың теңге;
2) шығындар 129 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 003 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 33 003 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 12.02.2025 № 8-39-166 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12.02.2025 № 8-39-166 (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Предусмотреть бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 611 001 тысяча тенге в бюджетах города Жаркент и сельских округов на 2025 год. Из них город Жаркент 567 207 тысяч тенге, Атамекенский сельский округ 34 220 тысяч тенге, Коктальский сельский округ 9 574 тысячи тенге.

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 12.02.2025 № 8-39-166 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2025 жылға арналған Жаркент қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 611 001 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін. Оның ішінде Жаркент қаласында 567 207 мың теңге, Атамекен ауылдық округінде 34 220 мың теңге, Көктал ауылдық округінде 9 574 мың теңге.