О внесении дополнений в приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 10 октября 2023 года № 19 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан", республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан" и его территориальных органов"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 30 декабря 2024 года № 442
Примечание ИЗПИ!
Вступает в силу с 05.04.2024.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 10 октября 2023 года № 19 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан", республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан" и его территориальных органов" следующие дополнения:
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 44-1) следующего содержания:
"44-1) разработка, согласование с уполномоченным органом в сфере разрешений и уведомлений и уполномоченным органом в сфере информатизации проекта нормативного правового акта об утверждении разрешительных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, форм заявлений для получения разрешения второй категории, форм разрешений второй категории, правил осуществления разрешительных процедур и правил осуществления деятельности операторов технического осмотра;";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Абай" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:
"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Акмолинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:

"Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 19 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 442 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 05.04.2025 ж. бастап күшіне енеді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 19 бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 44-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"44-1) рұқсат беру талаптарын және оларға сәйкестігін растайтын құжаттар тізбесін, екінші санаттағы рұқсатты алу үшін өтініш нысандарын, екінші санаттағы рұқсат нысандарын, рұқсат беру рәсімдерін жүзеге асыру қағидаларын және техникалық қарап-тексеру операторларының қызметін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлеу, рұқсаттар және хабарламалар саласындағы уәкілетті органмен және ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органмен келісу;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Абай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ақмола облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:

"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Актюбинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 44-1) следующего содержания:
"44-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Алматинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Алматы" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:
"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Астане" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Атырауской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:
"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Западно-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:

"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ақтөбе облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 44-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"44-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Алматы қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Астана қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Атырау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Батыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:

"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Жетісу" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:
"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Жамбылской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:
"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Карагандинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Костанайской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Кызылординской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:
"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Мангистауской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:

"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Жетісу облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Жамбыл облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қарағанды облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қостанай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қызылорда облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Маңғыстау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:

"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Павлодарской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:
"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Северо-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Туркестанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:
"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Ұлытау" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 43-1) следующего содержания:
"43-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Восточно-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";";
пункт 15 Положения республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Шымкент" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденного указанным приказом, дополнить подпунктом 47-1) следующего содержания:

"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Павлодар облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Түркістан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ұлытау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 43-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"43-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Шығыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"48-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Шымкент қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің 15-тармағы мынадай мазмұндағы 47-1) тармақшасымен толықтырылсын:

"47-1) выдача разрешения на деятельность операторов технического осмотра в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";".
2. Комитету автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу с 5 апреля 2024 года.
Исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
М. Калиакпаров

"47-1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес техникалық қарап-тексеру операторларының қызметіне рұқсаттар беру;".
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 5 сәуірден бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
М. Қалиақпаров