О внесении изменений и дополнения в решение Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 12/5 "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 марта 2024 года № 14/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191176), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 987 375 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 193 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 605 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 964 577 тысяч тенге;
2) затраты – 987 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 546 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2024 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191176 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 987 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 21 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 605 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 964 577 мың теңге;
2) шығындар – 987 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 546 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 546 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. Актау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінде 4 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2024 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 539 995 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А.Ломакин
Приложение 1 к решению
Темиртауского городского маслихата
от 28 марта 2024 года

"3. Ақтау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 539 995 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 28 наурыздағы

504746
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
504746
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам, в том числе:
504746
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе на:
7915
разработку проектной сметной документации на капитальный ремонт водопровода улиц Абая, Первомайская, Лумумбы, Ауэзова, Шевченко с экспертизой
7915
Освещение улиц, в том числе на:
121277
восстановление уличного освещения 250 опор
91495
восстановление воздушной линии электропередачи
29782
Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе на:
38283
устройство спортивной площадки
26931
установку 5-ти остановочных павильонов
11352
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе на:
337271
средний ремонт дороги улицы Новая
277864
средний ремонт автодорог по улицам Маяковского, Мичурина, Лермонтова, дорога от трассы Мурза до кладбища
59407

504746
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
504746
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
504746
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
7915
Абай, Первомайская, Лумумба, Әуезов, Шевченко көшелерінің су құбырын күрделі жөндеуге сараптамасымен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
7915
Көшелерді жарықтандыру, оның ішінде:
121277
көшені жарықтандыруды қалпына келтіруге 250 баған
91495
әуе электр беру желісін қалпына келтіруге
29782
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыруға барлығы, оның ішінде:
38283
спорт алаңын орнатуға
26931
5 аялдама павильонын орнатуға
11352
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
337271
Новая көшесінің жолын орташа жөндеу
277864
Маяковский, Мичурин, Лермонтов көшелеріндегі автожолдарды, Мырза тас жолынан зиратқа дейінгі жолды орташа жөндеу
59407