О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 12/5 "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17 октября 2024 года № 21/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191176), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 004 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 33 193 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 971 477 тысяч тенге;
2) затраты – 1 005 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 546 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 қазандағы № 21/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 "Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191176 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 004 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 33 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 64 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 971 477 мың теңге;
2) шығындар – 1 005 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 546 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 546 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2024 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 546 895 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А.Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского городского маслихата
от 17 октября 2024 года

"3. Ақтау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 546 895 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.".
Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 17 қазандағы

504746
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
504746
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам, в том числе:
504746
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе на:
32874
разработку проектной сметной документации на капитальный ремонт водопровода улиц Абая, Первомайская, Лумумбы, Ауэзова, Шевченко с экспертизой
6647
расходы на возмещение убытков ТОО "Окжетпес-Т" по холодному водоснабжению и водоотведению за 2023 год
26227
Освещение улиц, в том числе на:
109545
восстановление уличного освещения 250 опор
81425
восстановление воздушной линии электропередачи
28120
Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе на:
25056
устройство спортивной площадки
21467
установку 5-ти остановочных павильонов
3589
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе на:
337271
средний ремонт дороги улицы Новая
277864
средний ремонт автодорог по улицам Маяковского, Мичурина, Лермонтова, дорога от трассы Мурза до кладбища
59407
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6900
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
6900
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6900
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6900
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе на:
6900
приобретение подарочных сертификатов для детей из семей социально-уязвимых слоев населения
4000
оформление к празднованию Нового года для культурно-досугового центра Актау (приобретение Ұлки и Ұлочных игрушек)
2900

504746
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
504746
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
504746
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
32874
Абай, Первомайская, Лумумба, Әуезов, Шевченко көшелерінің су құбырын күрделі жөндеуге сараптамасымен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
6647
"Оқжетпес-Т" ЖШС-нің 2023 жылға арналған суық сумен жабдықтау және канализация бойынша шығындарын өтеу бойынша шығыстар
26227
Көшелерді жарықтандыру, оның ішінде:
109545
көшені жарықтандыруды қалпына келтіруге 250 баған
81425
әуе электр беру желісін қалпына келтіруге
28120
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыруға барлығы, оның ішінде:
25056
спорт алаңын орнатуға
21467
5 аялдама павильонын орнатуға
3589
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
337271
Новая көшесінің жолын орташа жөндеу
277864
Маяковский, Мичурин, Лермонтов көшелеріндегі автожолдарды, Мырза тас жолынан зиратқа дейінгі жолды орташа жөндеу
59407
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6900
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
6900
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6900
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
6900
"Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарына қолдау көрсету, оның ішінде:
6900
халықтың әлеуметтік осал топтары отбасыларының балалары үшін сыйлық сертификаттарын сатып алу
4000
Ақтау кентінің мәдени-демалыс орталығын Жаңа жылды мерекелеуге арналған безендіру (шырша мен шырша әшекейлерін сатып алу)
2900