О признании утратившим силу решение акима "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Балхаш"
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 29 марта 2024 года № 2-р
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима №1 от 08 июня 2023 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Балхаш" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 182732 от 12 июня 2023 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С. Сатаев

Балқаш қаласы әкімінің "Балқаш қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 2-ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Балқаш қаласы әкімінің 2023 жылғы 08 маусымдағы "Балқаш қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2023 жылы 12 маусымында №182732 жарияланған) №1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С. Сатаев