О признании утратившим силу решения акима города Сарани от 8 января 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 4
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города от 8 января 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Баулыков

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Саран қаласы әкімінің 2024 жылғы 8 қантардағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" қала әкімінің 2024 жылғы 8 қантардағы № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков