О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 5 июля 2024 года № 136
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 836 319 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 749 951 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 55 856 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 195 548 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 834 964 тысяч тенге;
2) затраты – 15 174 403 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 310 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 690 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 120 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 120 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 467 394 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 467 394 тысяч тенге:

"2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 шілдедегі № 136 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 836 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 749 951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 856 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 195 548 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 834 964 мың теңге;
2) шығындар – 15 174 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 310 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 50 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 690 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 120 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 120 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 467 394 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 467 394 мың теңге:

703438
За счет выпуска государственных ценных бумаг
337678
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
337678

703438
Мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару есебінен
337678
әлеуметтік жағдайы төмен адамдарға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
337678