O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2024 года № 28/270
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 362 204 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 360 413 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 903 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 989 888 тысяч тенге;
2) затраты – 2 362 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2025-2027 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 226 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 770 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 946 тысяч тенге;
2) затраты – 226 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
4. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Топар на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 8.

2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/270 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 362 204 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 360 413 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 989 888 мың теңге;
2) шығындар – 2 362 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 153 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 510 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70 946 мың теңге;
2) шығындар – 226 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
4. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Топар кенті бюджетінің түсімдер құрамында 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

5. Утвердить бюджет поселка Карабас на 2025-2027 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 023 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 926 тысяч тенге;
2) затраты – 65 023 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
6. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Карабас на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 12.
7. Утвердить бюджет поселка Южный на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 857 тысяч тенге;
2) затраты – 73 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
8. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Южный на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 16.
9. Утвердить бюджет Дубовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 17, 18 и 19 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 619 288 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 143 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 331 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 582 564 тысяч тенге;
2) затраты – 619 288 тысяч тенге;

5. 2025-2027 жылдарға арналған Қарабас кентінің бюджеті 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 926 мың теңге;
2) шығындар – 65 023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
6. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Қарабас кенті бюджетінің түсімдер құрамында 12 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2025-2027 жылдарға арналған Южный кентінің бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 857 мың теңге;
2) шығындар – 73 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
8. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Южный кенті бюджетінің түсімдер құрамында 16 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2025-2027 жылдарға арналған Дубовка ауылдық округінің бюджеті 17, 18 және 19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 619 288 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 331 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 250 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 582 564 мың теңге;
2) шығындар – 619 288 мың теңге;

14. Учесть в составе поступлений в бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 28.
15. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 29, 30 и 31 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 965 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 097 тысяч тенге;
2) затраты – 99 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
16. Учесть в составе поступлений в бюджет Карагандинского сельского округа на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 32.
17. Утвердить бюджет Коксунского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 33, 34 и 35 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 534 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 274 тысяч тенге;
2) затраты – 115 534 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
18. Учесть в составе поступлений в бюджет Коксунского сельского округа на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 36.
19. Утвердить бюджет Курминского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 314 тысяч тенге, в том числе:

14. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Есенгелді ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 28 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
15. 2025-2027 жылдарға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті 29, 30 және 31 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 965 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 88 097 мың теңге;
2) шығындар – 99 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
16. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 32 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
17. 2025-2027 жылдарға арналған Көксу ауылдық округінің бюджеті 33, 34 және 35 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 103 274 мың теңге;
2) шығындар – 115 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
18. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Көксу ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 36 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
19. 2025-2027 жылдарға арналған Қурмин ауылдық округінің бюджеті 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 314 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
24. Учесть в составе поступлений в бюджет Мичуринского сельского округа на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 48.
25. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 699 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 081 тысяч тенге;
2) затраты – 60 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
26. Учесть в составе поступлений в бюджет Самарского сельского округа на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 52.
27. Утвердить бюджет села Сарепта на 2025-2027 годы согласно приложениям 53, 54 и 55 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 69 898 тысяч тенге;
2) затраты – 74 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
28. Учесть в составе поступлений в села Сарепта на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 56.
29. Утвердить бюджет села Юбилейное на 2025-2027 годы согласно приложениям 57, 58 и 59 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
24. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Мичурин ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 48 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
25. 2025-2027 жылдарға арналған Самарка ауылдық округінің бюджеті 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 699 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 081 мың теңге;
2) шығындар – 60 699 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
26. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Самарка ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 52 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
27. 2025-2027 жылдарға арналған Сәрепті ауылының бюджеті 53, 54 және 55 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 69 898 мың теңге;
2) шығындар – 74 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
28. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2025 жылға арналған Сәрепті ауылының бюджетінің түсімдер құрамында 56 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
29. 2025-2027 жылдарға арналған Юбилейное ауылы бюджеті 57, 58 және 59 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3 139
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 139
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 000

3 139
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2 139
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000