О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района от 19 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 19 марта 2024 года № 2
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 19 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 192758).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қарқаралы ауданы әкімінің 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 192758 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов