О внесении изменений в решение О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № VIII-16/127 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 10 июля 2024 года № VIII-26/198
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № VIII-16/127 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 659394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49792 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 609077 тысячи тенге;
2) затраты – 744921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85527 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85527 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85527 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19890 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 83403 тысячи тенге;
2) затраты – 120688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17285 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17285 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-16/127 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № VIII-26/198 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-16/127 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 659394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан т үсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері –609077 мың теңге;
2) шығындар – 744921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85527 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85527 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85527 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19890 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 83403 мың теңге;
2) шығындар – 120688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17285 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 34, 43, 49, 52, 55, 58, 61, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 10 июля 2024 года
№ VIII-26/198
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 34, 43, 49, 52, 55, 58, 61, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Оспанов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 10 шілдедегі
№ VIII-26/198 шешіміне
1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының