О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 61 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 сентября 2024 года № 111
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 61 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191651) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 936 374 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 862 698 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 423 445 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 650 231 тысяч тенге;
2) затраты – 6 945 559 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 133 250 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 206 752 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 73 502 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 142 435 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 142 435 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 127 692 тысяч тенге;
погашение займов – 141 942 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 61 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қыркүйектегі № 111 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 61"2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191651 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 936 374 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 862 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 423 445 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 650 231 мың теңге;
2) шығындар – 6 945 559 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 133 250 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 206 752 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 73 502 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 142 435 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 142 435 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 127 692 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 141 942 мың теңге;

37 934
006
Оказание жилищной помощи
154
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 695
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
532
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 924
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
88 515
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
72 883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72 883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32 388
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 519
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
33 196
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 780
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 314 095
1
Жилищное хозяйство
1 224 066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
964 915
003
Организация сохранение государственного имущества
3 700
004
Обеспечение жильем отдельных категорий гражда
40 275
098
Приобретния жилья коммунального жилищного фонда
920 940
467
Отдел строительства района (города областного значения)
251 819
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
216 252
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35 567
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
7 332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
6 805
005
Капитальные расходы государственного органа
527
2
Коммунальное хозяйство
950 707
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
290 767
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
281 642
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)

37 934
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
154
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 695
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
532
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 924
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
88 515
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
72 883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72 883
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 388
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 519
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
33 196
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 780
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 314 095
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 224 066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
964 915
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 700
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
40 275
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
920 940
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
251 819
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
216 252
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
35 567
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 332
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 805
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
527
2
Коммуналдық шаруашылық
950 707
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
290 667
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
281 642
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру