О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2024 года № 17/162
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 214 989 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 91 431 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 120 458 тысяч тенге;
2) затраты – 247 989 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 000 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 35 068 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 144 123 тысяч тенге;
2) затраты – 194 591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 400 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 17/162 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 214 989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 458 мың теңге;
2) шығындар – 247 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 33 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 33 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 000 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 144 123 мың теңге;
2) шығындар - 194 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -15 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 15 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 15 400 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 940 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 940 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2024-2026 годы согласно приложениям 21, 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 343 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 4 694 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 349 тысяч тенге;
2) затраты – 50 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 400 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26, 27, 28 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 418 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 29 972 тысяч тенге;
2) затраты – 32 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 29, 30, 31, 32 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 9 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 9 940 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 940 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Сұңқар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 21, 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 349 мың теңге;
2) шығындар – 50 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 400 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 25, 26, 27, 28 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –2 418 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 972 мың теңге;
2) шығындар - 32 210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Озерный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 29, 30, 31, 32 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 1 900 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 к настоящему решению.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 900 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

от "28" февраля 2024 года
№ 17/162
Приложение 92 к решению
Осакаровского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года
№ 15/143
Целевые трансферты на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
33 482
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
64
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
33 418
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета:
64
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
64
из районного бюджета:
33 418
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
15 678
На освещение улиц в населенных пунктах
1 100
На обеспечение санитарии населенных пунктов
3 400
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 100
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
6 700
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 440

2024 жылғы "28" ақпандағы
№ 17/162 шешіміне 44-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 15/143 шешіміне 92-қосымша
2024 жылға арналған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
33 482
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
64
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
33 418
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
64
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
64
аудандық бюджеттен:
33 418
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
15 678
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
1 100
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3 400
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
5 100
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
6 700
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
1 440