О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 19/167
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 944 766 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 715 066 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 176022 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7305 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 096 373 тысяч тенге;
2) затраты - 10 944 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 119878 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 247716 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 127838 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119878 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 19/167 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАНДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 944 766 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 715 066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 176022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7305 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 096 373 мың теңге;
2) шығындар – 10 944 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 247716 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 127838 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119878 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119878 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч теңге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов в сумме 967546 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119878 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне 967546 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі қарастырылсын.

4. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв акимата Шетского района на 2025 год в сумме 164831 тысяч тенге.
6. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата C.Социал
Приложение к решению
Шетского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года №19/167
Районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2025 – 2027 жылдарға арналған кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. Аудан әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві 164831 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық Мәслихаттың төрағасы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№19/167 шешіміне қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кiрiстер