Об установлении ограничительных мер в отношении заболевания животных
Решение акима Нураталдинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 23 мая 2024 года № 1
На основании подпункта 5 пункта 2 Приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года №7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" Карагандинский областной филиал ветеринарной лаборатории РГП на ПХВ "Республиканская ветеринарная лаборатория" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно протоколу испытаний №SO-24-M09(16)-0762A-D от 17 мая 2024 года, в связи с положительным результатом на бруцеллез в соответствии с приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года №7-1/587 "Об утверждении ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил" и представлением руководителя государственного учреждения "Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 23.05.2024 года №18-1/114 на основе:
1. В целях оздоровления от эпидемии, связанной с выявлением болезни
"Бруцеллез" в селе Шопа Нураталдинского сельского округа Шетского района, установить ограничительные мероприятия в селе Шопа Нураталдинского сельского округа Шетского района до момента полной ликвидации ветеринарных мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на себя.
Приложение: акт экспертизы 2024 года №SO-24-M09 (16)-0762A-D.
Е.К.Кутышев

Мал ауруына байланысты шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Нұраталды ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпанындағы "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" №7-1/86 бұйрығының 2 тармағы 5 тармақшасы негізінде, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Республикалық ветеринариялық зертхана" ШЖҚ РМК Қарағанды облыстық филиалы ветеринариялық зертхананың 2024 жылдың 17 мамырындағы №SO-24-M09(16)-0762A-D сынақ хаттамасына сәйкес, бруцеллез ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларын бекіту туралы" №7-1/587 бұйрығына сәйкес және Қазақстан Республикасы "Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 23.05.2024 жылғы №18-1/114 санды ҰСЫНЫСЫ негізінде:
1. Шет ауданы Нұраталды ауылдық округінің Шопа ауылында "Бруцеллез" ауруының анықталуына байланысты індеттен сауықтыру мақсатында, ветеринариялық іс-шаралар толығымен атқырылған уақытқа дейін Шет ауданы Нұраталды ауылдық округінің Шопа ауылына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалысын қадағалау өзіме жүктелсін.
Қосымша: 2024 жылғы сараптама актісі №SO-24-M09(16)-0762A-D.
Е.К.Кутышев