О дифференцировании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 апреля 2024 года № 544
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Кызылорда в следующих размерах:
при оплате проезда через систему электронной оплаты, включая посредством сети интернет и устройств сотовой связи – 85 (восемьдесят пять) тенге, при оплате наличными деньгами – 130 (сто тридцать) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кызылорда Г. Еркебай
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординский городской
маслихат

Қызылорда қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті саралау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 544 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу кезінде – 85 (сексен бес) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 130 (жүз отыз) теңге.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ғ. Еркебай
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда қалалық
мәслихаты