О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 13 августа 2024 года № 179-25/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 542106,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 123201,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1090,0 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 11865,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 405949,4 тысяч тенге;
2) расходы – 560686,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18580,6 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18580,6 тыс тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.

"2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №101-12/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 179-25/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №101-12/10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 542106,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 123201,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1090,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11865,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 405949,4 мың теңге;
2)шығындар –560686,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -18580,6 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18580,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;