О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №102-12/11 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 13 августа 2024 года № 180-25/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года № 102-12/11 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 348,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 102 582,0 тысяч тенге;
2) расходы – 144 428,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 080,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 080,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2024-2026 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №102-12/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 180-25/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №102-12/11 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 138 348 ,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 102 582,0 мың теңге;
2) шығындар – 144 428,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
Қаржыактивтерін сатып алу – 0;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 080,6 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6 080,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;