Об утверждении бюджета сельского округа Кызылозек на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 235-33/7
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 619 722,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 631,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 606 091,0 тысяч тенге;
2) расходы – 619 722,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2025-2027 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 235-33/7 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 619 722,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 631,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 606 091,0 мың теңге;
2) шығындар – 619 722,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылозек в сумме на 2025 год – 619 722,0 тысяч тенге, на 2026 год – 132 594,0 тысяч тенге, на 2027 год – 135 569,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылозек на 2025 год согласно приложению 4.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.
2. Қалалық бюджеттен Қызылөзек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылға – 619 722,0 мың теңге, 2026 жылға – 132 594,0 мың теңге, 2027 жылға – 135 569,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Қызылөзек ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.