О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 145 "О бюджете поселка Саксаульск на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 192
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 145 "О бюджете поселка Саксаульск на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 008 тысяч тенге;
налоговые поступление – 45 572 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступления от продажи основного капитала– 4 468 тысяч тенге;
поступления трансфертов –102 968 тысяч тенге;
2) затраты – 181 716,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28708,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 28708,7 тысяч тенге ;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 28708,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского
районного маслихата
Б. Турахметов
Приложение
решению Аральского
районного маслихата
от "11" декабря 2023 года № 192
Приложение 1
к решению Аральского
районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 145
Бюджет поселка Саксаульск на 2024 год
Категория
Сумма на
2024 год
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 145 "2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 192 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 145 "2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 153 008 мың теңге;
салықтық түсімдер – 45 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 468 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 968 мың теңге;
2) шығындар – 181 716,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -28708,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28708,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 28708,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "11" сәуірдегі
№192 шешіміне қосымша
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№145 шешіміне 1-қосымша
Сексеуіл кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
2024 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5