О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 147 "О бюджете сельского округа Аралкум на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 291
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской областиот 26 декабря 2023 года № 147 "О бюджете сельского округа Аралкум на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аралкум на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 624,9 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 718,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 222 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 835 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 849,1 тысяч тенге;
2) затраты – 76 078,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 454,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 454,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 147 "2024-2026 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 291 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №147 "2024-2026 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округініңбюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 624,9 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5 718,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –835 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 67 849,1 мың теңге;
2) шығындар – 76 078,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 454,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1454,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;