"О бюджете сельского округа Боген на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 326
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 98 408 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 90 528 тысяч тенге;
2) затраты – 98 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;

"2025-2027 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 326 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 98 408 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 90 528 мың теңге;
2) шығындар – 98 408 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;