О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 162 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 201
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 162 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99174 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92903 тысяч тенге;
2) затраты – 99284,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 110,5 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 201 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 162 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92903 мың теңге;
2) шығындар – 99284,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110,5 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Дополнить указанное решение приложениями 4, 5, 6 согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 201
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 162
Бюджет на 2024 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешімнің 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 4, 5, 6-қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 201 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

208
1
Трансферты аппарату акима Кумжиекского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
94
2
Трансферты сельскому клубу Пиримов на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
114
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 201
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 162
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Кумжиек за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
1200
1
На очистку от снега автомобильных дорог населенных пунктов Жаубасар, Айтимбет, Тапа из села К. Пиримов
1200
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 201
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 162
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Кумжиекского сельского округа в 2023 году
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кумжиекского сельского округа"
0,5
0,2
0,3

208
1
Құмжиек ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
94
2
Пірімов ауылдық клубынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
114
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 201 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 5 -қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Құмжиек ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1200
1
Қ. Пірімов ауылынан Жаубасар, Әйтімбет, Тапа елді мекендерінің автомобиль жолдарын қардан тазарту жұмыстарына
1200
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 201 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 6-қосымша
Құмжиек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған)сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оныңішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Құмжиек ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,5
0,2
0,3