О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №157 "О бюджете сельского округа Басыкара на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 236
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №157 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100363 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7992 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92051 тысяч тенге;
2) затраты – 103123,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2760,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2760,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2760,7 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Казалинского района
Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинскогорайонного маслихата
от "06" мая 2024 года №236
Приложение 1 к решению
Казалинскогорайонного маслихата
от "22" декабря 2023 года №157
Бюджет на 2024 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысячтенге
Класс
Подкласс
Наименование

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 236 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №157 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92051 мың теңге;
2) шығындар – 103123,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2760,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2760,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2760,7 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" мамырдағы
№236 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№157 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы