О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 164 "О бюджете сельского округа Майдакол на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2024 года № 317
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майдакол на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 164 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 113417 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 147 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 103733 тысяч тенге;
2) затраты –115711 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2294 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2294 тысяч тенге.".

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 164 "2024-2026 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 317 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №164 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113417 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 147 мың теңге.
трансферттер түсімі – 103733 мың теңге;
2) шығындар – 115711 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2294 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2294 мың теңге.".

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "06 " ноября 2024 года №317
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №164
Бюджет на 2024 год сельского округа Майдакол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" қарашадағы
№317 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№164 шешіміне1-қосымша
2024 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы