О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 106 "О бюджете поселка Жосалы на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2024 года № 137
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 106 "О бюджете поселка Жосалы на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 577 626,4 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 98 968 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 471 523,4 тыс. тенге;
2) затраты - 612 996,4 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0;
бюджетные кредиты-0;
погашение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 35 370 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 370 тысяч тенге;
поступления займов-0;
погашение займов-0;
используемые остатки бюджетных средств – 35 370 тысяч тенге."
дополнить пунктами 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть возврат в районный бюджет неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты, выделенные из Республиканского бюджета за счет Национального фонда Республики Казахстан в 2023 году 4,0 тысяч тенге.
4-2. Предусмотреть возврат в районный бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2023 году 16 902,3 тысяч тенге.
4-3. Предусмотреть возврат в районный бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году 7 825,8 тысяч тенге.
4-4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные за счет республиканского бюджета в бюджете поселка Жосалы на 2024 год, согласно приложению 6";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно Приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 106 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 137 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 106 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 577 626,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 98 968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 471 523,4 мың теңге;
2) шығындар – 612 996,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35 370 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 370 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 35 370 мың теңге."
келесі мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4,0 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
4-2. 2023 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 16 902,3 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін
4-3. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 7 825,8 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін
4-4. 2024 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3 – қосымшасына сәйкес 6 – қосымшамен толықтырылсын.