О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №116
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 179
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №116 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 110 597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 107 859 тысяч тенге;
2) затраты – 110 618,5 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата:
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "24" мая 2024 года №179
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №116
Бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 179 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 110 597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 107 859 мың теңге;
2) шығындар – 110 618,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" мамырдағы
№179 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№116 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

46 205,0
1
На работы по паспортизации села Алдашбай Ахун
8 953,8
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе канала Бекет құм и Шырпылы ой на территории сельского округа Алдашбай Ахун
4 052,0
3
На размещение детской игровой площадки в населенном пункте Алдашбай Ахун
17 938,8
4
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к клубу сельского округа Алдашбай Ахун
150,0
5
На установку "Площади Тагзым" в целях благоустройства сельского округа Алдашбай-Ахун
14 087,5
6
На текущий ремонт арки въездной в целях благоустройства сельского округа Алдашбай-Ахун

46 205,0
1
Алдашбай Ахун ауылына паспорт орнату жұмыстары
8 953,8
2
Алдашбай Ахун ауылдық округіне қарасты аумақтағы Бекет құм каналы және Шырпылы ой маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4 052,0
3
Алдашбай Ахун елді мекеніне балаларға арналған ойын алаңын орналастыруға
17 938,8
4
Алдашбай Ахун ауылдық округінің клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
150,0
5
Алдашбай ахун ауылдық округін абаттандыру мақсатында "Тағзым алаңын" орнату жұмыстары үшін
14 087,5
6
Алдашбай ахун ауылдық округін абаттандыру мақсатында кіре беріс арканы ағымдағы жөндеу жұмыстары үшін