О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 105 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2024 года № 222
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 105 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 2, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 083 821,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 085 219,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 615,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 540,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 833 445,4 тысяч тенге;
2) затраты – 17 456 305,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 363 133 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 527 956 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 164 823 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 964 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 964 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 739 581,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 739 581,5 тысяч тенге;
поступление займов – 2 725 605,4 тысяч тенге;
погашение займов – 180 348 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 194 324,1 тысяч тенге";
пункт 7-1 изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов предусмотрены кредиты на выкуп готового жилья для его последующего предоставления в аренду очередникам местного исполнительного органа по Кармакшинскому району 2 197 649,4 тысяч тенге";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 162 707 тысяч тенге";
пункт 12-2 изложить в новой редакции:
"12-2. Предусмотреть возврат в областной бюджет целевых трансфертов на развитие, выделенных в прошлом финансовом году, неиспользованных (недоиспользованных) в полном объеме, разрешенных к использованию по решению местного исполнительного органа в сумме 2 713,7 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 105 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 222 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №105 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 083 821,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 085 219,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 615,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 540,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12 833 445,4 мың теңге;
2) шығындар – 17 456 305,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 363 133 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 527 956 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 164 823 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 964 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 964 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 739 581,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 739 581,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 725 605,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 180 348 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 194 324,1 мың теңге";
7-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражаты есебінен Қармақшы ауданы бойынша жергілікті атқарушы органдарда кезекте тұрғандарға кейіннен жалға беру үшін дайын тұрған үйді сатып алуға кредит беруге 2 197 649,4 мың теңге қаралғаны ескерілсін".
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 162 707 мың теңге сомасында бекітілсін";
12-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12-2. Жергілікті атқарушы органның шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) 2 713,7 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері облыстық бюджетке қайтару ескерілсін".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6687
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6687
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1693732,2
1
Социальное обеспечение
118371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118371
005
Государственная адресная социальная помощь
118371
2
Социальная помощь
1379397
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1379397
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45589
006
Оказание жилищной помощи
94501
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143913
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10025
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
260477
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
768026
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
56866
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
195964,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195964,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
141438,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
431
021
Капитальные расходы государственного органа
5052
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
13100
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33383
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2559,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4189616,4
1
Жилищное хозяйство
3370132,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6687
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6687
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1693732,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
118371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118371
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
118371
2
Әлеуметтiк көмек
1379397
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1379397
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45589
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
94501
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143913
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10025
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
260477
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
768026
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56866
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
195964,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195964,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141438,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
431
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5052
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13100
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33383
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2559,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4189616,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3370132,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

15 779,6
7
На инвентаризацию подземных и надземных инженерных сетей на застроенной территории поселка Жосалы (площадь 943 га в 2024 году)
47 897
8
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
710 066,6
Капитальный ремонт улицы Антай Куланбаева в селе Турмагамбет
165 047
Средний ремонт улицы Турмагамбет Изтлеуова, улицы Каракисык Косулы в селе Турмагамбет
156 394,6
Средний ремонт автомобильных дорог улиц Н. Жанаева, У.Байменова в селе Турмагамбет
29 322
Средний ремонт улиц Жанкожа батыр, Жаримбет би в поселке Торетам
0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы С. Ыскакова в поселке Жосалы
84 233
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Мамыр, переулок Аманкельди, переулок Муратбаева в поселке Торетам
12 168,8
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы У. Томанова в поселке Жосалы
262 901,2
9
На средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Турмагамбет-Комекбаев" 27 км
867 238
Целевые трансферты на развитие:
2 325 633,9
1
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в н.п. Торетам Кармакшинского района Кызылординской области"
0
2
Строительство пяти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района
0
3
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора н.п. Актобе, Кармакшинского района"
30 602,9
4
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора н.п. Ирколь, Кармакшинского района"
9 693,2
5
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора н.п. Т. Комекбаев, Кармакшинского района"
19 415,9
6
Софинансирование проекта "Строительство подводящих газопроводов и внутриквартальных газораспределительных сетей в мкр. "Тәуелсіздік" в поселке Жосалы Кармакшинского района"
73 778,7
7
Реконструкция автомобильной дороги районного значения "Подъезд к населенному пункту Кызылтам" Кармакшинского района
48 105
8
Реконструкция автомобильной дороги районного значения "Подъезд к мавзолею Марал Ишан" Кармакшинского района"
0
9
Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в селе Дур Онгар Кармакшинского района
1 721 264,1
10
Софинансирование проекта "Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Акай Кармакшинского района"
10
11
Разработка проектно-сметной документации проекта "Переоборудование под газовое топливо отопительного котла здания ясли-сада №25 города Байконур Кармакшинского района"

15 779,6
7
Жосалы кенті құрылыс салынған аумағындағы жер асты және жер үсті инженерлік желілерін түгендеу (2024 жыл аумағы 943 га)
47 897
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
710 066,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Әнтай Құланбаев көшесін күрделі жөндеу
165 047
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесіне, Қарақисық Қосұлы көшесіне орташа жөндеу
156 394,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Н. Жанаев, У. Байменов көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
29 322
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төретам кентіндегі Жанқожа батыр, Жәрімбет би көшелеріне орташа жөндеу
0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі С.Ысқақов көшесіне орташа жөндеу
84 233
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төретам кентіндегі Мамыр көшесі, Аманкелді тұйығы, Мұратбаев тұйығы көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
12 168,8
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Ү.Томанов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
262 901,2
9
Қармақшы ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Ақжар-Тұрмағамбет-Көмекбаев" автомобиль жолын орташа жөндеу 27 шқ
867 238
Нысаналы даму трансферттер:
2 325 633,9
1
"Қармақшы ауданының Төретам елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орам ішіндегі газ тарату желілерін салу" жобасын қоса қаржыландыру
0
2
Қармақшы ауданы Байқоныр қаласында 50-пәтерлік бес тұрғын үйлер құрылысы
0
3
"Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінде тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электр беру желілерін)" жобасын қоса қаржыландыру
30 602,9
4
"Қармақшы ауданы Иркөл елді мекенінде тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электр беру желілерін)" жобасын қоса қаржыландыру
9 693,2
5
"Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекенінде тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электр беру желілерін)" жобасын қоса қаржыландыру
19 415,9
6
"Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі "Тәуелсіздік" ықшам ауданына тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарту желілерінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
73 778,7
7
Қармақшы ауданындағы аудандық маңызы бар "Қызылтам елді мекеніне кіреберісі" автомобиль жолын қайта жаңғырту
48 105
8
Қармақшы ауданындағы аудандық маңызы бар "Марал Ишан кесенесіне кіреберіс" автомобиль жолын қайта жаңғырту
0
9
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылында тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарату желілерін салу
1 721 264,1
10
"Қармақшы ауданы Ақай ауылында деншынықтыру сауықтыру кешенінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
10
11
Қармақшы ауданы, Байқоңыр қаласы №25 бөбекжай-бақшасы ғимаратының жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау жобасына сметалық құжаттама әзірлеуге

5 719,1
12
Проведение экспертизы проекта "Переоборудование под газовое топливо отопительного котла здания ясли-сада №25 города Байконур Кармакшинского района"
0
13
Строительство подъездной дороги от автомобильной трассы Жалагаш-Жосалы до мавзолея Марал Ишан. Корректировка
249 310,8
14
Строительство автономной котельной для административного здания КГУ "Ғарыш-инфрақұрылым" управления по обеспечению деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур"
90 000
15
Софинансирование проекта "Строительство спортивного комплекса в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района. Корректировка" (Ауыл - Ел бесігі)
37 955,6
16
Софинансирование проекта "Строительство спортивного комплекса в селе Жанажол, Кармакшинского района" (Ауыл - Ел бесігі)
39 778,6
Всего:
4 048 053,4
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "12" декабря 2024 года №222
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №105
Целевые трансферты в районный бюджет на 2024 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
229 516
За счет республиканского бюджета:
229 516
1
На обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
5 788
2
На увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
117 314
3
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 706
4
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
101 708
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
2 332 505
За счет республиканского бюджета:
50 000
1
Строительство улицы А.Кунанбаева в сельском округе Акжар Кармакшинского района (Ауыл – Ел бесігі)
50 000
Из Национального фонда Республики Казахстан:
2 282 505
2
Строительство спортивного комплекса в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района Кызылординской области. Корректировка (Ауыл - Ел бесігі)
131 637
3
Строительство спортивного комплекса в селе Жанажол Кармакшинского района Кызылординской области (Ауыл - Ел бесігі)
180 755
4
Строительство подводящих газопроводов и внутриквартальных газораспределительных сетей в микрорайоне "Тәуелсіздік" в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
663 992
5
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Актобе Кармакшинского района Кызылординской области

5 719,1
12
Қармақшы ауданы, Байқоңыр қаласы №25 бөбекжай-бақшасы ғимаратының жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау жобасына сараптамадан өткізу
0
13
Қармақшы ауданындағы "Жалағаш-Жосалы автомобиль трассасынан Марал Ишан кесенесіне кіре беріс автомобиль жолының құрылысы. Түзету.
249 310,8
14
"Байқоңыр" кешенінде Қазақстан Республикасы Президентінің арнайы өкілінің қызметін қамтамасыз ету басқармасының "Ғарыш-инфрақұрылым" коммуналдық мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимараты үшін автономды қазандық салу
90 000
15
"Қармақшы ауданы III Интернационал ауылында спорт кешенінің құрылысы. Түзету" жобасын қоса қаржыландыру (Ауыл - Ел бесігі)
37 955,6
16
"Қармақшы ауданының Жаңажол ауылындағы спорт кешенінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру (Ауыл - Ел бесігі)
39 778,6
Барлығы:
4 048 053,4
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "12" желтоқсандағы
№222 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№105 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
229 516
Республикалық бюджет есебінен:
229 516
1
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедектігі бар адамдарды бір реттік қолданылатын майланған катетерлермен қамтамасыз етуге
5 788
2
Мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
117 314
3
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4 706
4
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
101 708
Нысаналы даму трансферттер:
2 332 505
Республикалық бюджет есебінен:
50 000
1
Қармақшы ауданы, Ақжар аулындағы Абай Қунанбаев көшесінің құрылысы
50 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
2 282 505
2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, III Интернационал ауылында спорт кешенінің құрылысы. Түзеу (Ауыл - Ел бесігі)
131 637
3
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жанажол ауылындағы спорт кешенінің құрылысы (Ауыл - Ел бесігі)
180 755
4
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі "Тәуелсіздік" ықшам ауданына тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарту желілерінің құрылысы
663 992
5
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы

275 427
6
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Т. Комекбаев Кармакшинского района Кызылординской области
174 744
7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Ирколь Кармакшинского района Кызылординской области
87 239
8
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения в городе Байконыр
768 711
Всего:
2 562 021
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "12" декабря 2024 года № 222
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №105
За счет остатков бюджетных средств 2023 года использовать (доиспользовать) в 2024 году неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты на развитие, выделенных из областного бюджета в 2023 году
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование

275 427
6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Т.Көмекбаев елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы
174 744
7
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Иіркөл елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы
87 239
8
Байқоңыр қаласындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау
768 711
Барлығы:
2 562 021
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "12" желтоқсандағы
№222 шешіміне 4-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№105 шешіміне 6-қосымша
2023 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2023 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2024 жылы пайдалану (толық пайдалану).
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы