О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 233
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 923 578 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 748 860 тысяч тенге;
2) затраты – 923 578 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств –0.

2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 233 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 6 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан РеспубликасыКодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 923 578 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 748 860 мың теңге;
2) шығындар – 923 578 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –0.

2. Учесть, что в 2025 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы установлен в размере 77 059 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2025 год за счет областного бюджета согласно приложению 5.

2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Жосалы кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 77 059 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2025 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 233
Бюджет поселка Жосалы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

5. 2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№233 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

233 826,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Келмембет батыр поселке Жосалы, кармакшинского района
173 912,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Шынгысов поселке Жосалы, Кармакшинского района
59 914,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Н.Накипова поселке Жосалы Кармакшинского района
167 652,0
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Сырдария 0-0,312 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
18 750,0
Средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы Кармакшинского района
47 254,0
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы Кармакшинского района
25 960,0
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Ш.Шегебаева 0-0,27 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
17 280,0
Средний ремонт автомобильной дороги Алтынасар в поселке Кармакшинского района
51 167,0
Итого:
561 889,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 233
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2025 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
109 273,0
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Келмембет батыр поселке Жосалы, кармакшинского района
10,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Шынгысов поселке Жосалы, Кармакшинского района
10,0
2
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Н.Накипова поселке Жосалы Кармакшинского района
10,0
3
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Сырдария 0-0,312 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
10,0
4
Средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы Кармакшинского района
10,0
5
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы Кармакшинского района
10,0
6
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Ш.Шегебаева 0-0,27 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
10,0
7
Средний ремонт автомобильной дороги Алтынасар в поселке Кармакшинского района
10,0
8
На устройство пешеходной дороги улицы Байзак тегі в поселке Жосалы
10,0
9
На капитальный ремонт улицы Кабылан батыр поселка Жосалы
10,0
10
На средний ремонт улицы Акмаржан поселка Жосалы
10,0
11
На средний ремонт улицы Мусиркегенов поселка Жосалы
10,0
12
На устройство футбольной и детской игровой площадки по улице Кудабаева поселка Жосалы
42 267,0
13
На устройство пешеходной дороги улицы Сексенбаева в поселке Жосалы
9 759,0
14
На устройство детской игровой площадки и футбольной площадки по улице Ынтымақ поселка Жосалы
42 267,0
15
На устройство 2 штуки МАФ в поселке Жосалы

233 826,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
173 912,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Шыңғысов көшесінің атвомобиль жолдарын күрделі жөндеу
59 914,0
2
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Н.Накыпов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
167 652,0
3
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Сырдария 0-0,312 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
18 750,0
4
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесінің жолын орташа жөндеу
47 254,0
5
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
25 960,0
6
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ш.Шегебаев 0-0,27 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
17 280,0
7
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесінің орташа жөндеу
51 167,0
Барлығы:
561 889,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№233 шешіміне 6-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
109 273,0
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
20,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
10,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Шыңғысов көшесінің атвомобиль жолдарын күрделі жөндеу
10,0
2
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Н.Накыпов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
10,0
3
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Сырдария 0-0,312 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
10,0
4
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесінің жолын орташа жөндеу
10,0
5
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
10,0
6
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ш.Шегебаев 0-0,27 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
10,0
7
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесінің орташа жөндеуге
10,0
8
Жосалы кентіндегі Байзақ тегі көшесіне жаяу жүргіншілер жолын орналастыруға
10,0
Жосалы кенті Қабылан батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына
10,0
10
Жосалы кенті Ақмаржан көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
10,0
11
Жосалы кенті Мүсіркегенов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
10,0
12
Жосалы кенті Құдабаев көшесіне футбол және балалар ойын алаңын орналастыруға
42 267,0
13
Жосалы кентіндегі Сексенбаев көшесіне жаяу жүргіншілер жолын орналастыруға
9 759,0
14
Жосалы кенті Ынтымақ көшесіне балалар ойын алаңы және футбол алаңын орналастыруға
42 267,0
15
Жосалы кентіне 2 дана МАФ орналастыруға