О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-7 "О бюджете сельского округа Аламесек на 2024-2026 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 мая 2024 года № 20-5
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Аламесек на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 12-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аламесек на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 662 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 655 409 тысяч тенге;
2) затраты – 664 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2647 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2647 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жалагашского
районного маслихата
Елеусинов У.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 29 мая 2024 года № 20-5
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-7
Бюджет сельского округа Аламесек на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

"2024 – 2026 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 мамырдағы № 20-5 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024–2026 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 662 079 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 6 670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 655 409 мың теңге;
2) шығындар – 664 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 647 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 647 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 29 мамырдағы
№ 20-5 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-7 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер