О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2023 года №12-3 "О бюджете поселка Жалагаш на 2024-2026 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 сентября 2024 года № 24-5
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете поселка Жалагаш на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №12-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 386 764 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 569,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 758,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234 777 тысяч тенге;
2) затраты – 388 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1769 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1769 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1769 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2024 – 2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 24-5 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 386 764 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 136 569,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 758,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 659 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 234 777 мың теңге;
2) шығындар – 388 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1769 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1769 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1769 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.