О бюджете сельского округа Аккыр на 2025-2027 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2024 года № 28-5
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккыр на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 289 751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –285 766 тысяч тенге;
2) затраты – 289 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

2025 – 2027 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-5 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 289 751 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 285 766 мың теңге;
2) шығындар – 289 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Аккыр на 2025 год согласно приложению 4.
3. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2025 год согласно приложению 5.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-5
Бюджет сельского округа Аккыр на 2025 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. 2025 жылға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-5 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер