О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-16 "О бюджете сельского округа Тан на 2024-2026 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 6 декабря 2024 года № 27-13
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тан на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 12-16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 371,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 648 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 231тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 456 257,4 тысяч тенге;
2) затраты – 465 087,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -715,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 715,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 715,7 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2024 – 2026 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 27-13 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-16 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 464 371,4 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 7 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –231 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 235 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 456 257,4 мың теңге;
2) шығындар – 465 087,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -715,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 715,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 715,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.