О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №145 "О бюджете поселке Жанакорган на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 183
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №145 "О бюджете поселка Жанакорган на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 270 988,0 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления - 227 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 422,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –30 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 011 900,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 340 425,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 437,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 437,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г. Сопбеков
Приложение к пешению
маслихата Жанакорганского
района
от 11 апреля 2024 года №183
Приложение 1 к пешению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года №145
Бюджет поселка Жанакорган на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

"Жаңақорған кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджет туралы" Жаңақорған ауданы маслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №145 шешімініне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 183 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған кентінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №145 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңақорған кентінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1 270 988,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 227 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 30 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 011 900,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 340 425,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 437,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 437,5 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№183 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№145 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Жаңақорған кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер