О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 146 "О бюджете поселка Шалхия на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 184
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №146 "О бюджете поселка Шалхия" на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 174 411,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 7,0 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 162 911,0 тысяч тенге;
2) затраты – 175 627,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 216,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1 216,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г.Сопбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11" апреля 2024 года №184
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года № 146
Бюджет поселка Шалхия на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 184 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №146 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 174 411,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 162 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 175 627,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 216,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 216,3 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№184 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№146 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР