О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района №147 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Аккорган на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 185
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №147 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Аккорган на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 219 723,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -12 240,0 тысяч тенге;
ненологовые поступления -250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 207 233,0 тысяч тенге;
2) затраты - 220 966,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1 243,6 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 243,6 тысяч тенге;
приложение 1 указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г. Сопбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11" апреля 2024 года №185
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года № 147
Бюджет сельского округа Аккорган на 2024 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы

"Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №147 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 185 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №147 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1.Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 219 723,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 240,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 207 233,0 мың теңге;
2) шығындар – 220 966,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1243,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1243,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№185 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№147 шешіміне 1-қосымша
Аққорған ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер