О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района № 149 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Байкенже на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 187
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 149 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2024- 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 169 083,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 895,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 163 143,0 тысяч тенге;
2) затраты – 170 656,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 573,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 573,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Байкенже ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 187 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Байкенже ауылдық округінің 2024- 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 169 083,0 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 895,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 163 143,0 мың теңге;
2) шығындар –170 656,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 573,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 573,9 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.