О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 168 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 203
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №168 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1)доходы –404 737,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 6 756,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов –397 981,0 тысяч тенге;
2) затраты –407 930,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3193,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 193,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г. Сопбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11 " апреля 2024 года № 203
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года №168
Бюджет сельского округа Суттикудык на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"Сүттіқұдық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 203 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №168 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 404 737,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 756,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –397 981,0 мың теңге;
2) шығындар –407 930,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 193,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 193,2 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№203 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№168 шешіміне 1 қосымша
Сүттіқұдық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер