О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №152
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 241
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №152 "О бюджетесельского округа Жаманбай батыр на2024-2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 152 590тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –9 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 142 565 тысяч тенге;
2) затраты – 160 893тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №152 Жаманбай батыр ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 241 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №152 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 142 565 мың теңге;
2) шығындар – 160 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8 303 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-8 303 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года №241
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №152
Бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 303 мың теңге;
6) "бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 8 303 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№241 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№152 шешіміне 1 қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР